facebook
Rozmiar tekstu  
Większy Normalny Mniejszy
Rozmiar tekstu A A A

word.elblag.pl / komunikatyJAZDA PRÓBNA PRZED EGZAMINEM NA KAT. B, B+E, T, C, C+E

Dodano: Poniedziałek, 11.05, 09:49

Celem oferty jest ograniczenie stresu egzaminacyjnego poprzez krótkotrwałą
możliwość zapoznania się i skorzystania z infrastruktury WORD.

Z oferty mogą korzystać wyłącznie osoby, które ukończyły szkolenie w zakresie kat. B, B+E, T, C, C+E i oczekują na egzamin (wyznaczony termin egzaminu w WORD w Elblągu).

Stała oferta obejmuje jednorazową, 30- minutową jazdę próbną samochodem egzaminacyjnym po placu manewrowym w obecności pracownika WORD Elbląg.

Kategoria

30 min

60 min

B

58 zł

98 zł

B+E

68 zł

108 zł

T

68 zł

108 zł

C

88 zł

128 zł

C+E

108 zł

148 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Powyższe ceny obowiązują od 27.04.2020 r. i  obejmują koszty korzystania z placu manewrowego oraz używania pojazdu wraz z obsługą pracownika WORD Elbląg.

Jazdy próbne odbywają się w terminach uzgodnionych indywidualnie - TYLKO TELEFONICZNIE ! - 55 237 05 58!

Do Jazdy próbnej przystępują osoby z dowodem wpłaty i wypełnioną Kartą zgłoszenia!
Karta zgłoszenia, Regulamin i cennik Jazd próbnych⇒

Z uwagi na bezpieczeństwo klientów i pracowników WORD w Elblągu obowiązują obostrzenia, których należy bezwzględnie przestrzegać!

  1. Osoba przystępująca do Jazdy Próbnej powinna zgłosić się w dobrym stanie zdrowia oraz bezwzględnie być wyposażona w środki ochrony osobistej tj. maseczki  i rękawiczki w terminie i godzinie ustalonych przy zapisie.
  2. Osoba przystępująca do Jazdy ma obowiązek wypełnić „Ankietę wstępnej kwalifikacji” oraz podpisać „Oświadczenie”. – Załącznik. Analiza informacji zawartych w Ankiecie oraz zgoda wyrażona w Oświadczeniu jest podstawą do przystąpienia do szkolenia lub badania psychologicznego  Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu może odmówić wykonania usługi jeżeli osoba będzie zagrożeniem dla osób pracujących lub korzystających z usług Ośrodka. Opłata usługi podlega wówczas zwrotowi lub wykorzystaniu w późniejszym terminie.
  3. W przypadku stwierdzenia u siebie objawów choroby osoba przystępująca do Jazdy ma prawo do zmiany terminu przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia zajęć bez  konsekwencji utraty opłaty.
  4. Każda osoba zostanie poddana kontrolnemu pomiarowi wysokości temperatury. Prawidłowa temperatura zawiera się w przedziale   36 a 37°C. W przypadku stwierdzenia podwyższenia temperatury, kaszlu lub kataru Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu może odmówić przyjęcia na Jazdę bez konsekwencji utraty opłaty.
  5. Informujemy, iż do odwołania nie będzie czynny punkt bankowy w siedzibie Ośrodka. Osoba przystępująca do Jazdy powinna zgłosić się z potwierdzeniem opłaty za usługę.
  6. Wstęp na teren ośrodka mają jedynie osoby z ustalonym terminem Jazdy.
    Nie jest dozwolone przebywanie na terenie Ośrodka osób towarzyszących.
  7. Osoby oczekujące na Jazdę powinny stosować się do poleceń pracowników Ośrodka i ochrony oraz oznakowania znajdującego się w Ośrodku.

Jazdy odbywać się będą z wykorzystaniem nowego samochodu ciężarowego MAN Model: TGL 12.250 4x2 BL i przyczepy KONAR JG2.

Zapisy prowadzi Dział Szkoleń i BRD pokój Nr 15, tel. (55) 237 05 58 wew. 46, 47, 31
Szczegóły w Regulaminie jazdy próbnej czytaj więcej

    Warunkiem przyjęcia zgłoszenia kandydata jest:
-dokonanie wpłaty z dopiskiem Jazda próbna na konto 50 1440 1039 0000 0000 0994 3145, 
-wypełnienie Karty zgłoszenia,
-okazanie zaświadczenia o wyznaczeniu terminu egzaminu i dokumentu potwierdzającego
  tożsamość (dowód osobisty, paszport, karta pobytu).

 UWAGA! Podczas jazdy próbnej pracownik WORD nie udziela konsultacji i porad osobom korzystającym z w/w oferty.