facebook
Rozmiar tekstu  
Większy Normalny Mniejszy
Rozmiar tekstu A A A

word.elblag.pl / komunikatySzkolenia i Badania psychologiczne

Dodano: Środa, 29.04, 14:08

Od 4 maja 20202 wznawiamy zapisy na szkolenia, wyłącznie telefonicznie lub mailowo sekretariat@word.elblag.pl.
Terminy szkoleń będą podawane indywidualnie i publikowane na stronie internetowej WORD.

Od 11 maja 2020 wznawiamy wykonywanie badań psychologicznych, wyłącznie telefonicznie lub mailowo sekretariat@word.elblag.pl.
Terminy badań będą ustalane indywidualnie.

Na szkolenia i badania zgłaszamy się z dowodem wpłaty - w maju Punkt kasowy będzie nieczynny!
Z uwagi na bezpieczeństwo klientów i pracowników WORD w Elblągu obowiązują obostrzenia, których należy bezwzględnie przestrzegać!

  1. Osoba przystępująca do szkolenia lub badania psychologicznego powinna zgłosić się w dobrym stanie zdrowia oraz bezwzględnie być wyposażona w środki ochrony osobistej tj. maseczki i rękawiczki w terminie i godzinie ustalonych przy zapisie.
  2. Osoba przystępująca do szkolenia lub badania psychologicznego ma obowiązek wypełnić „Ankietę wstępnej kwalifikacji” oraz podpisać „Oświadczenie”. – Załącznik. Analiza informacji zawartych w Ankiecie oraz zgoda wyrażona w Oświadczeniu jest podstawą do przystąpienia do szkolenia lub badania psychologicznego Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu może odmówić wykonania usługi jeżeli osoba będzie zagrożeniem dla osób pracujących lub korzystających z usług Ośrodka. Opłata usługi podlega wówczas zwrotowi lub wykorzystaniu w późniejszym terminie.
  3. W przypadku stwierdzenia u siebie objawów choroby osoba przystępująca do szkolenia lub badania ma prawo do zmiany terminu przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia zajęć na szkoleniu lub badania psychologicznego bez konsekwencji utraty opłaty.
  4. Każda osoba zostanie poddana kontrolnemu pomiarowi wysokości temperatury. Prawidłowa temperatura zawiera się w przedziale 36 a 37°C. W przypadku stwierdzenia podwyższenia temperatury, kaszlu lub kataru Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu może odmówić przyjęcia na szkolenie lub badanie psychologiczne bez konsekwencji utraty opłaty.
  5. Informujemy, iż do odwołania nie będzie czynny punkt bankowy w siedzibie Ośrodka. Osoba przystępująca do szkolenia lub badania psychologicznego powinna zgłosić się z potwierdzeniem opłaty za usługę.
  6. Wstęp na teren ośrodka mają jedynie osoby z ustalonym terminem szkolenia lub badania psychologicznego. Nie jest dozwolone przebywanie na terenie Ośrodka osób towarzyszących.
  7. Osoby oczekujące na szkolenie lub badanie psychologiczne powinny stosować się do poleceń pracowników Ośrodka i ochrony oraz oznakowania znajdującego się w Ośrodku.

 

Przyjmujemy zgłoszenia na:

Szkolenie Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika czytaj więcej

Szkolenie ADR czytaj więcej

Szkolenie Kierowanie ruchem drogowym czytaj więcej

Szkolenie I POMOC PRZEDMEDYCZNA czytaj więcej

Kurs dla KANDYDATÓW NA INSTRUKTORÓW czytaj więcej

Szkolenie DIAGNOSTÓW czytaj więcej

Kurs dla KANDYDATÓW NA EGZAMINATORÓW czytaj więcej

Pliki dołączone do komunikatu: